Доступність посилання

ТОП новини

Польща змінила свою економіку ще до вступу у Євросоюз – посол Літвін


Генрик Літвін
Генрик Літвін

Секрет успіху Польщі полягає в тому, що країні вдалося майже повністю перебудувати стару економічну структуру під час реалізції угоди про асоціацію, чого не скажеш про Україну, вважає посол Польщі в Україні Генрик Літвін.

«У 1992 році, якщо не помиляюся, 70% ВВП у Польщі виробляла велика промисловість, а зараз – малий та середній бізнес», – розповів в ефірі Радіо Свобода Літвін.

При цьому, за його словами, Польщі вдалося провести реформи і змінити структуру економіки ще до того, як вона стала членом ЄС – під час реалізації угоди про асоціацію.

У Києві триває саміт Україна-ЄС. Сьогодні президент України Петро Порошенко, відкриваючи пленарне засідання саміту, закликав Європейський Союз визнати, що Україна може стати в майбутньому членом ЄС.

Порошенко також висловив упевненість, що через 5 років Україна має «досягти умов, необхідних для того, щоб подавати заявку на членство в ЄС».

У Євросоюзі заявляють, що питання членства України в Євросоюзі наразі на порядку денному не стоїть, спочатку українська влада має вирішити внутрішні проблеми.

XS
SM
MD
LG