Доступність посилання

ТОП новини

КПУ братиме участь в урочистостях 1 травня – Симоненко


Лідер КПУ Петро Симоненко

Компартія братиме участь 1 травня братиме участь в урочистостях, які проводить Організація ветеранів Україні. Про це йдеться у відкритому листі лідера КПУ Петра Симоненка українським правоохоронцям.

«У зв’язку з тим, що у порушення законів і Конституції України, які гарантують свободу мирних демонстрацій і мітингів, Компартії заборонили 1 травня 2015 проведення в місті-герої Києві акцій з нагоди державного свята – Дня міжнародної солідарності трудящих, комуністи, підтримуючи вимоги ветеранів, візьмуть участь у заходах, які у цей день проводить Організація ветеранів України», – йдеться у листі Симоненка, опублікованому на сайті КПУ у середу, 29 квітня.

«Беручи участь у заходах 1 травня, як і в будь-яких інших масових заходах, Компартія буде діяти виключно відповідно до Конституції та законів України», – зазначив лідер КПУ.

За словами Симоненка, на заходи 1 квітня запрошені зокрема представники ОБСЄ та Спеціальної моніторингової місії цієї організації в Україні.

Раніше Київська держадміністрація заборонила Компартії проводити мітинги у центрі Києва у Міжнародний день солідарності трудящих.

27 квітня СБУ допитала лідера КПУ щодо його висловлювань про зміни меж території України. 6 квітня Симоненко вже був на допиті у Службі безпеки. За даними відомства, кримінальне провадження щодо голови Компартії України стосується його участі у засіданні ЦК КПРФ і низки його публічних заяв, провадження відкрите за зверненням міністра юстиції Павла Петренка.

Пізніше в СБУ допустили, що допитають лідера Комуністичної партії України у зв’язку з причетністю комуністів до терористичних актів в Одесі.

Дивитись коментарі (3)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG