Доступність посилання

ТОП новини

В ОБСЄ відкидають заяви штабу АТО про неправдиві звіти щодо Донбасу


Спостерігачі ОБСЄ біля Широкина, 25 березня, 2015 року

Заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Гуґ заявив, що у своїх щоденних звітах місія повідомляє про те, що спостерігачі бачили особисто.

«Що стосується публічних заяв, що наші звіти неточні, хочу сказати: ми повідомляємо про те, що ми бачимо. Це наш основний принцип», – зазначив він.

29 квітня у штабі АТО заявили, що спостерігачі ОБСЄ зафіксували 26 квітня сотні пострілів із боку українських сил у районі Широкина, водночас не помітивши обстрілів українських позицій сепаратистами. Командування штабу АТО заявило, що оприлюднені СММ ОБСЄ дані не відповідають інформації про обстріл контрольованої Україною території, зафіксовані штабом АТО в секторі «М».

Тим часом у звіті ОБСЄ про інтенсивні бої біля Широкина 26 квітня йшлося про сотні пострілів із танків та мінометів різних калібрів, що були здійснені з різних напрямків. Серед іншого, там згадані постріли, здійснені і з південного сходу від спостережних пунктів ОБСЄ, що може бути вказівкою на вогонь із контрольованої Україною території, і з північного заходу, а там розташовані території, захоплені сепаратистами.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG