Доступність посилання

ТОП новини

Чубаров в ООН закликав засудити дії Росії у Криму


XIV сесія Постійного Форуму ООН з питань корінних народів

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликає ООН засудити дії Росї щодо кримських татар в окупованому Криму. Про це він зявив під час обговорення резолюції підсумкових документів на Постійному форумі ООН з питань корінних народів, повідомляє «Крим.Реалії».

«Пропоную Постійному форуму включити у підсумкові документи за результатами нашої роботи, положення, що вказують на загрози кримськотатарському народу внаслідок незаконної окупації Криму і вимагають від країни-окупанта повністю дотримуватися прав корінного народу Криму», – заявив Чубаров, якого цитує прес-служба київського представництва Меджлісу.

Він також зазначив, що соціальних, економічних і культурних прав кримських татар в умовах окупації дотримуватися неможливо, і треба докласти всіх зусиль, щоб деокупувати незаконно анексовані території.

Постійний форум ООН з питань корінних народів був заснований згідно з резолюцією 2000/22 Економічної і Соціальної Ради (ЕКОСОР) від 28 липня 2000 року.

Постійний форум наділений повноваженнями «обговорювати питання корінних народів у рамках мандату Ради у тому, що стосується економічного і соціального розвитку, культури, навколишнього середовища, освіти, охорони здоров'я та прав людини».

XS
SM
MD
LG