Доступність посилання

ТОП новини

Міліція відкрила кримінальне провадження через «острів Льовочкіних» – депутат


Міліція розслідує кримінальне провадження через «острів Льовочкіних» у Конча-Заспі. Про це повідомив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко на своїй сторінці Facebook.

Раніше журналісти програми Радіо Свобода «Схеми» з’ясували, що передача земель та будівництво на так званому «острові Льовочкіних» – ділянці під Києвом поблизу Обухова, оформленій у власність сестри екс-голови адміністрації президента Юлії Льовочкіної відбувається всупереч законодавству. Про це свідчить акт ревізії Державної сільгоспінспекції за 19 вересня 2014 року, який є у розпорядженні журналістів.

Ревізія «острова Льовочкіних» Державною сільгоспінспекцією відбувалась на прохання прокуратури Київської області, яка проводить перевірку законності забудови острова.

Юлія Льовочкіна не коментувала цю інформацію.

Влітку журналісти агенції Свідомо та Української правди з’ясували, що сестра екс-глави Адміністрації президента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна Юлія у травні 2014 року оформила на себе більше трьох заповідних гектарів на каналі біля річки Козинка під Києвом.

XS
SM
MD
LG