Доступність посилання

ТОП новини

Із Криму до російської армії закличуть 2500 осіб


Призовники біля будівлі військкомату перед медкомісією, Сімферополь, 2014 рік

Навесні нинішнього року із Криму до Збройних сил Росії закличуть 400 осіб, восени кількість кримчан-призовників зросте у кілька разів і становитиме понад 2 500 осіб. Про це заявив «перший віце-прем’єр» окупованого Криму Михайло Шеремет у четвер, 7 травня, під час візиту до республіканського військкомату, повідомляє «Крим.Реалії».

Як повідомили у прес-службі кримського уряду, зараз у будівлі військкомату проводяться «масштабні ремонтні роботи».

Михайло Шеремет зазначив, що до реконструкції «військкомат знаходився в незадовільному стані, оскільки у той час, коли Крим перебував у складі іншої держави, цій проблемі практично не приділялося ніякої уваги».

«Упродовж двадцяти з гаком років у військкоматі не проводилося не те щоб якихось реконструкцій, а навіть елементарних ремонтних робіт не було. Я вдячний військовому комісару Анатолію Малолєтко за його завзяття посприяти і прийняти нашу молодь – призовників, у повному обсязі. Тим більше, що у нас молоді люди з великим бажанням ідуть служити до Збройних сил Російської Федерації», – зазначив Михайло Шеремет.

У Росії з 1 квітня розпочався весняний призов до війська. Цього року вперше на службу до армії Росії призиватимуть жителів Криму, який Москва окупувала у березні 2014 року.

XS
SM
MD
LG