Доступність посилання

ТОП новини

Україна має підтримку США та Європи в опорі російській агресії – Керрі


Держсекретар США Джон Керрі
Держсекретар США Джон Керрі

Україна, яка постала перед російською агресією, має в обороні своїх кордонів міцну спільну підтримку США та Європи. На цьому в адресованому Євросоюзові привітанні з Днем Європи наголосив держсекретар США Джон Керрі.

«Разом ми твердо підтримуємо народ України, який постав перед російською агресією. Ми поділяємо бачення України, захищеної в межах своїх міжнародно визнаних кордонів, що живе в мирі з усіма своїми сусідами», – відзначив держсекретар.

«Понад 60 років тому кілька країн, понівечених війною, стали рухатися новим шляхом, який об’єднав континент. Ви зробили це не за допомогою зброї, а вільним рухом торгівлі, ідей і людей», – вказав Керрі.

День Європи – це свято, що відзначається в країнах Європейського союзу 9 травня. Разом із єдиною валютою (євро), прапором і гімном, цей день є одним із символом Євросоюзу.

Міжнародна спільнота на чолі зі США та ЄС засуджує дії Кремля щодо України, починаючи від анексії Криму і закінчуючи збройною та фінансовою підтримкою сепаратистів на Донбасі, що офіційна Москва за провину не визнає.

XS
SM
MD
LG