Доступність посилання

ТОП новини

Путін не привітав із річницею Перемоги президентів України і Грузії


Володимир Путін
Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін не привітав із 70-ю річницею Перемоги у Другій світовій війні президентів України Петра Порошенка і президента Грузії Георгія Марґвелашвілі. Це випливає з повідомлення прес-служби Кремля.

Путін привітав глав низки держав, які раніше входили до Радянського Союзу, а в Україні і Грузії привітав громадян. Крім того, він направив вітання керівникам сепаратистських регіонів Грузії: Абхазії і Південної Осетії.

«Президент Росії привітав керівників Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизістану, Молдови, Таджикистану, Туркменистану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, а також громадян Грузії й України з 70-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні», – йдеться в повідомленні.

У вітанні Путін висловив упевненість, що «братня дружба, загартована в роки Великої Вітчизняної війни, буде й надалі сприяти зміцненню стосунків між народами і служити гідним прикладом для нинішніх і прийдешніх поколінь».

Україна 8 травня разом із країнами Європи відзначає День пам᾽яті і примирення. Символом пам᾽яті жертв війни в Україні став червоний мак.

Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим і підтримує проросійських бойовиків на Донбасі.

XS
SM
MD
LG