Доступність посилання

ТОП новини

Єврокомісія: безвізового режиму для України і Грузії в Ризі не буде


Європейська комісія заявляє, що ані Україна, ані Грузія не отримають безвізовий режим з ЄС на саміті «Східного партнерства» у Ризі наприкінці цього місяця.

Виступаючи в Брюсселі після того, як Єврокомісія оприлюднила свій щорічний звіт щодо візового режиму з обома країнами, речниця ЄК Наташа Берто заявила, що комісія знає про бажання України і Грузії отримати безвізовий статус на саміті, але це «дуже амбітно з точки зору термінів».

Вона додала, що Єврокомісія готова за умови досягнення прогресу в цих двох країнах перенести на раніший термін час оприлюднення наступного звіту.

У звіті Єврокомісії йдеться про те, що і Україні, і Грузії треба зробити більше в галузі боротьби з корупцією і торгівлею людьми. Грузію закликали досягти прогресу в боротьбі з обігом наркотиків, у той час як Україну Брюссель закликав активізувати закони, що стосуються організованої злочинності і боротьби з дискримінацією.

Молдова отримала безвізовий режим з ЄС у 2014 році і залишається тільки однією із шести країн «Східного партнерства», яка здобула цей статус.

XS
SM
MD
LG