Доступність посилання

ТОП новини
14 серпня 2020, Київ 02:37

Місія ОБСЄ повідомляє про 31 танк на території, захопленій угрупованням «ДНР»


Спостерігачі ОБСЄ на Донбасі, 19 березня, 2015 року

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ фіксує присутність важких озброєнь з обох сторін лінії зіткнення, зокрема у великій концентрації фіксуються танки на території, контрольованій угрупованням «ДНР» на північний схід від Маріуполя. Про це йдеться у звіті організації за 7 травня, що був оприлюднений у п’ятницю, 8 травня.

«Безпілотний літальний апарат СММ зафіксував три танки на території, контрольованій урядом, і 30 танків на контрольованій «ДНР» території, все в селах, близьких до лінії зіткнення, або навколо них. 13 з цих танків були помічені в контрольованому «ДНР» Сонцеві (за 57 кілометрів на південь від Донецька) або навколо нього», – мовиться у повідомленні.

Всього спостерігачі зафіксували рух чи присутність на контрольованих угрупованням «ДНР» територіях 31 танки, 100-міліметрової протитанкової гармати і двох систем залпового вогню «Град», а на контрольованих урядом територіях – дев’яти танків.

12 лютого лідери України, Франції, Німеччини і Росії домовилися про припинення вогню на Донбасі від 15 лютого, а також відведення важкого озброєння від лінії розмежування. Домовленості повністю не виконуються, сторони конфлікту обвинувачують одна одну в порушенні режиму припинення вогню.

XS
SM
MD
LG