Доступність посилання

20 Жовтень 2017, Київ 15:53

На Донеччині колишні ДНРівці добровільно здалися міліції − МВС


(©Shutterstock)

На Донеччині двоє учасників незаконних збройних формувань добровільно прийшли до міліції. Як повідомили в облуправлінні МВС, обидва чоловіки − жителі Волноваського району, віком 32 та 40 років.

«До січня 2015 року вони працювали у виправній колонії, що розташована на окупованій території, де здійснювали охорону засуджених під керівництвом бойовиків. Законом передбачене суворе покарання за пособництво чи співпрацю з терористами «ДНР». Єдиний спосіб врятуватись від тюрми – це добровільно вийти з незаконного формування та написати щиросердне зізнання до міліції», − йдеться у повідомленні.

«Згідно з Кримінальним кодексом (частина 6 стаття 260),фігуранти будуть звільнені від покарання, якщо їх участь у не передбачених законом збройних формувань не призвела до тяжких наслідків», − підкреслили в МВС.

Як зазначив начальник управління карного розшуку ГУМВС України в Донецькій області Артем Кисько, якщо ці чоловіки не брали участь у озброєних нападах, не причетні до викрадення, поранення чи загибелі людей, до них буде прийняте рішення про звільнення від кримінальної відповідальності.

XS
SM
MD
LG