Доступність посилання

ТОП новини

Меркель: Німеччина і Росія мають значні відмінності в оцінці конфлікту в Україні


Канцлер Німеччини Анґела Меркель і президент Росії Володимир Путін. Москва, 10 травня 2015 року
Канцлер Німеччини Анґела Меркель і президент Росії Володимир Путін. Москва, 10 травня 2015 року

Німеччина і Росія мають значні відмінності в думках щодо нинішніх подій в Україні, заявила канцлер ФРН Ангела Меркель перед візитом до Москви, передає інформагентство «Укрінформ».

«Зараз у нас із Росією відмінності, що дуже глибоко зайшли, в думках щодо того, що відбувається в Україні», – сказала Меркель.

Проте, наголосила вона, «для мене дуже важливо 10 травня там (у Москві) разом з президентом Росії покласти вінок до меморіалу Невідомого солдата, щоб ушанувати пам'ять мільйонів загиблих у Другій світовій війні, за розв'язання якої Німеччина несе відповідальність».

Президент Росії Володимир Путін перед зустріччю з Меркель відзначив, що «ми багато чого зробили для того, щоб відносини між Росією і Німеччиною сьогодні розвивалися якомога успішніше і багато чого добилися в цьому напрямку».

«Сьогодні існують відомі проблеми. Чим швидше ці проблеми припинять свій негативний вплив на розвиток наших відносин, тим буде краще. Ми будемо до цього прагнути», – відзначив Путін, слова якого цитує агентство «РИА Новости».

У ці хвилини в Москві триває зустріч лідерів Німеччини та Росії. Однією з тем обговорення є конфлікт на сході України.

XS
SM
MD
LG