Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 11:40
Новини | Міжнародні

Місія ОБСЄ у Скоп’є закликала до ретельного розслідування подій у Македонії


Виконувач обов’язків голови місії ОБСЄ у Скоп’є Маріанна Береш закликала до ретельного розслідування подій у місті Куманово на півночі Македонії, де в результаті перестрілки між озброєною групою і поліцейськими упродовж суботи-неділі загинуло восьмеро поліцейських, близько сорока були поранені.

«Відновлення безпеки має першорядне значення, і це допоможе надати чітке пояснення подій шляхом ретельного розслідування, проведеного відповідними органами влади», – мовиться у заяві представниці ОБСЄ.

Маріанна Береш також висловила співчуття родинам та близьким загиблих в результаті подій у Куманові, постраждалим побажала якнайшвидшого одужання.

«ОБСЄ готова підтримати зусилля, спрямовані на вирішення проблем мирним шляхом і запобігання подальшій ескалації», – додала Береш.

Напад у Куманові почався у суботу, коли група озброєних людей вступила у перестрілку з силами безпеки. Місцеві ЗМІ припускають, що ці люди прибули із Косова. В поліції заявили про щонайменше 14 убитих представників озброєної групи, частина яких мала на собі символіку розпущеного 2001 року збройного угруповання македонських албанців.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG