Доступність посилання

23 Жовтень 2017, Київ 13:33

Харківський міський голова Геннадій Кернес заперечує припущення про те, що він нібито готує собі наступника. Про це він заявив Радіо Свобода.

«Я вперше чую про якусь операцію «наступник». Я можу ще раз підтвердити, що буду балотуватися на чергових виборах, які відбудуться в жовтні», – наголосив Кернес.

Також він заперечив перемови щодо можливої участі у виборах міського голови з близькими політиками та бізнесменами.

«Шансів, наприклад, у Юрія Сапронова (бізнесмен, президент харківського гольф-клубу Superior Golf Club, заступник голови обладміністрації за часів Михайла Добкіна. – ред.) нуль цілих нуль десятих. У Добкіна є шанс, але знову ж таки – це треба, щоб я не пішов на вибори», – заявляє Генадій Кернес.

Він також стверджує, що кримінальне провадження щодо нього є фальсифікацією і відкрите для того, щоб «очорнити, звинувати та, відповідно, дискредитувати».

28 квітня Київський районний суд Полтави переніс засідання у справі Кернеса на 18 травня, бо підсудний не з’явився на засідання через лікування в Італії.

Харківського міського голову підозрюють у викраденні людини, катуванні, погрозі вбивством.

26 березня Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців.

2 квітня колегія суддів кримінальної палати Вищого спеціалізованого суду України з розгляду кримінальних і цивільних справ ухвалила рішення передати цю справуз Дзержинського районного суду Харкова до Київського районного суду Полтави.

Клопотання про перенесення слухання в іншу область подали Генеральна прокуратура і потерпілі у справі Кернеса.

XS
SM
MD
LG