Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 22:13
Новини | Міжнародні

Росія: суд відмовився замінити Навальному умовний термін на реальний


Олексій Навальний

У Росії Люблінський суд Москви відмовив у задоволенні клопотання Федеральної служби виконання покарань Росії про заміну опозиціонерові Олексію Навальному умовного терміну на 5 років реального позбавлення волі у так званій справі «Кіровлісу».

При цьому суд на 3 місяці продовжив опозиціонерові випробувальний термін.

Представники російських пенітенціаріїв у середу заявили, що запобіжний захід має бути змінений, оскільки опозиціонер «систематично порушував громадський порядок» і двічі щодо нього застосовувалося адміністративне покарання під час відбування умовного терміну.

Співробітники відомства, зокрема, послалися на адміністративний арешт Навального в лютому, коли він роздавав у метро листівки з інформацією про опозиційний антикризовий марш «Весна».

Захист Навального заявив, що політик повністю виконав постанову суду у справі «Кіровлісу», а адміністративні арешти опозиціонера не є законними, і це адвокати мають намір довести в Європейському суді з прав людини.

Сам Навальний у середу в суді назвав переслідування політично мотивованими.

Олексій Навальний був засуджений умовно двічі: вперше на п’ять років у справі «Кіровлісу», вдруге на три з половиною роки у справі компанії «Ів Роше». Федеральна служба виконання покарань Росії вже кілька разів намагалася замінити політикові умовний термін покарання на реальний за обома справами.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG