Доступність посилання

ТОП новини

Росія: суд відмовився замінити Навальному умовний термін на реальний


Олексій Навальний

У Росії Люблінський суд Москви відмовив у задоволенні клопотання Федеральної служби виконання покарань Росії про заміну опозиціонерові Олексію Навальному умовного терміну на 5 років реального позбавлення волі у так званій справі «Кіровлісу».

При цьому суд на 3 місяці продовжив опозиціонерові випробувальний термін.

Представники російських пенітенціаріїв у середу заявили, що запобіжний захід має бути змінений, оскільки опозиціонер «систематично порушував громадський порядок» і двічі щодо нього застосовувалося адміністративне покарання під час відбування умовного терміну.

Співробітники відомства, зокрема, послалися на адміністративний арешт Навального в лютому, коли він роздавав у метро листівки з інформацією про опозиційний антикризовий марш «Весна».

Захист Навального заявив, що політик повністю виконав постанову суду у справі «Кіровлісу», а адміністративні арешти опозиціонера не є законними, і це адвокати мають намір довести в Європейському суді з прав людини.

Сам Навальний у середу в суді назвав переслідування політично мотивованими.

Олексій Навальний був засуджений умовно двічі: вперше на п’ять років у справі «Кіровлісу», вдруге на три з половиною роки у справі компанії «Ів Роше». Федеральна служба виконання покарань Росії вже кілька разів намагалася замінити політикові умовний термін покарання на реальний за обома справами.

XS
SM
MD
LG