Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 02:27
Новини | Політика

Саша Боровик ніколи не був заступником міністра економіки – уряд


Саша Боровик

Саша Боровик ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, повідомляє прес-служба відомства.

У повідомленні зазначається, що 20 лютого Боровик був представлений як кандидат на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України.

«Боровик не отримав остаточного призначення і, відповідно, ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Протягом майже трьох місяців Саша Боровик був радником, оскільки він мав досвід з певних питань, за які відповідає міністерство. Він брав участь у засіданнях і деяких напрямках діяльності міністерства, але лише як радник.Таким чином, він не був остаточно призначений на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України», – зазначають у Міністерстві економіки.

«Оскільки міністерство продовжує дуже важливу роботу зі впровадження, заохочення та контролю за реформами, важливо, щоб усі ті, хто працює, і всі ті, хто консультує Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, були спроможні працювати разом у конструктивній манері. Через це міністерство вирішило розірвати всі зв’язки з Боровиком», – додають у відомстві.

Раніше Саша Боровик заявив, що йде з уряду. За словами Боровика, це пов’язано із конфліктом з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

Боровик був відповідальний за організацію донорської конференції та, за його словами, повідомив прем’єр-міністру, що європейські організації чекали б на звіт про витрати грошей, які Європа та її фонди надають.

Раніше сьогодні депутати від фракції об’єднання «Самопоміч» заявили, що Саша Боровик, німецький юрист, який прийняв українське громадянство і мав стати першим заступником міністра економіки, два місяці працює в міністерстві на волонтерських засадах, оскільки рішення міністра економіки Айвараса Абромавичуса про його призначення досі не підписав прем’єр Арсеній Яценюк.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG