Доступність посилання

ТОП новини

Цукерберг відмовив українцям щодо зміни політики Facebook


Керівник компанії Facebook Марк Цукерберг

Керівник компанії Facebook Марк Цукерберг у коректній формі відмовив українським користувачам цієї соціальної мережі в питанні зміни політики блокування сторінок і дописів.

Під час сесії відповідей 14 травня модератор озвучив питання, підтримане 45 тисячами користувачів. Ізраїльтянин на ім’я Григорій поскаржився на несправедливість блокування сторінок і дописів з боку Facebook, вважаючи, що український сегмент мережі модерують росіяни.

Марк Цукерберг визнав, що було кілька дописів, які у Facebook вирішили видалити. На його думку, це пов’язане із порушенням правил, що забороняють використання «мови ненависті» проти іншої національності.

«Люди поскаржились, і ми, переглянувши ці дописи, визначили, що деякі з цих дописів містили образливу лексику щодо деяких росіян, і ми їх зняли», – каже Цукерберг.

Він також запевнив, що не існує «російського офісу» мережі, яка б відповідала за український сегмент. За його словами, модерування здійснюють працівники представництва компанії у Дубліні, вони володіють мовою, якою зроблено допис.

Соціальна мережа Facebook протягом останніх років стала одним із фронтів інформаційної війни Росії проти України. Дедалі частішими стають випадки, коли пересічні користувачі соцмережі та провідні українські блогери фіксують блокування своїх окремих дописів або й цілої сторінки. Українські користувачі Facebook звернулися до засновника соцмережі Марка Цукерберга з проханням розв’язати суперчності.

Українці вимагають створити окремий офіс для українського «Фейсбуку»13.05.2015Українці вимагають створити окремий офіс для українського «Фейсбуку» Скаргами на наготу в соцмережі блокували користувачів за обмін фотографією маленької дівчинки, яка отримала медаль за свого батька, бійця АТО далі

На цю ж тему:

13.05.2015
Українці вимагають створити окремий офіс для українського «Фейсбуку»

Скаргами на наготу в соцмережі блокували користувачів за обмін фотографією маленької дівчинки, яка отримала медаль за свого батька, бійця АТО далі

Дивитись коментарі (4)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG