Доступність посилання

ТОП новини

Російська делегація їде до Брюсселя на розмову про відповідальність за демократичну безпеку в Європі


Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на чолі російської делегації вирушає у понеділок, 18 травня, до Брюсселя для участі в сесії Комітету міністрів Ради Європи, де головна увага буде зосереджена спільній відповідальності за гарантування демократичної безпеки в Європі, передає російська агенція ТАСС.

«Основну мету своєї участі в майбутній сесії російська сторона бачить у підтвердженні важливої ролі Ради Європи як однієї з найбільш авторитетних і представницьких міжнародних організацій європейського континенту, покликаної сприяти будівництву єдиної Великої Європи без розділових ліній, зміцненню цінностей демократії, механізмів захисту прав людини, верховенства закону і розвитку міжкультурного діалогу», – сказали ТАСС у МЗС Росії.

Керівник російського дипломатичного відомства під час перебування в столиці Бельгії 18-19 травня проведе зустрічі з генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Яґландом і міністрами закордонних справ інших країн. Запланована також зустріч Лаврова з верховним представником Євросоюзу з закордонних справ і політики безпеки Федерікою Моґеріні.

Нещодавно президент Росії Володимир Путін під час зустрічі з канцлером Німеччини Анґелою Меркель підтвердив участь російської делегації в переговорах у Брюсселі щодо імплементації економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.Путін сказав, що 17–19 травня цього року в Брюссель повинна виїхати російська делегація на чолі з міністром економічного розвитку.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG