Доступність посилання

ТОП новини

У Держдумі Росії виступають проти повернення покарання за багатоженство


Олена Мізуліна

Глава комітету Держдуми Росії з питань сім’ї, жінок і дітей Олена Мізуліна виступила проти повернення кримінальної відповідальності за багатоженство. В інтерв’ю РІА «Новости» депутат заявила, що запровадження такої відповідальності за полігамні шлюби є не найкращим вирішенням проблеми.

За її словами, запроваджувати покарання за багатоженство безглуздо, оскільки причина створення таких сімей «пов’язана не з відсутністю кримінального закону, а з тим, що чоловіків не вистачає, можливо, таких, з якими жінки хотіли б створювати сім’ю і мати дітей».

Раніше низка російських ЗМІ повідомили про ініціативу Громадської палати Росії винести на розгляд Держдуми 19 травня пропозицію про повернення відповідальності за полігамні шлюби. Автором ініціативи виступила Ольга Алімова, член очолюваного Мізуліною комітету.

У СРСР багатоженство каралося позбавленням волі до одного року, виправними роботами на такий же термін або штрафом. У чинному Кримінальному кодексі Росії покарання за багатоженство не передбачене.

У столиці російської республіки Чечня Грозному 16 травня відбулося весілля 17-річної школярки Луїзи Гойлабієвої і 47-річного керівника місцевого управління поліції Нажуда Гучігова. Раніше повідомляли, що чеченський поліцейський вже має дружину і сина. Представник РАГСу перед церемонією одруження заявила, що штампу про одруження у Гучігова в паспорті немає.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG