Доступність посилання

ТОП новини

На території Донецького аеропорту виявлені тіла трьох військових – Червоний Хрест


Донецький аеропорт, архівне фото
Донецький аеропорт, архівне фото

У Міжнародному комітеті Червоного Хреста підтверджують, що на території Донецького аеропорту виявлені тіла трьох військових. Про це Радіо Свобода повідомив речник МКЧХ в Україні Ашот Астабацян.

За його словами, останки транспортували до донецького моргу.

Раніше проросійські сепаратисти заявили, що на території Донецького аеропорту виявлені тіла трьох українських військових.

За словами Едуарда Басуріна, який називає себе «заступником міністра оборони» угруповання «ДНР», виявлені сьогодні тіла після ідентифікації передадуть українській стороні.

Роботи з пошуку тіл загиблих військових на території старого терміналу Донецького аеропорту проводяться за присутності представників ОБСЄ та Червоного хреста, а також української сторони у Спільній центрі з контролю і координації режиму припинення вогню.

28 березня з Донецька у Дніпропетровська привезли тіла 22 загиблих українських військових, які захищали Донецький аеропорт. 11 березня спостерігачі ОБСЄ з посиланням на Міжнародний комітет Червоного Хреста повідомили, що з Донецького аеропорту вивезли тіла 16 українських військових.

22 січня українські військові залишили руїни нового терміналу Донецького аеропорту. Вони обороняли новий термінал летовища 242 дні – від 26 травня 2014 року, коли зі стратегічного об’єкту їм вдалося витиснути бойовиків.

XS
SM
MD
LG