Доступність посилання

ТОП новини

В Україні 14,5 тисяч волонтерів постійно допомагають армії – Арахамія


Засновник волонтерської платформи «Народний проект», координатор Ради волонтерів при Міністерстві оборони Давид Арахамі

В Україні налічується 14,5 тисяч волонтерів, які постійно допомагають армії. Таку статистику під час засідання спільної робочої групи «Україна-НАТО» з питань воєнної реформи, що відбувається у Верховній Раді, озвучив засновник волонтерської платформи «Народний проект», координатор Ради волонтерів при Міністерстві оборони Давид Арахамія.

«Зібрати статистику було дуже складно, але враховуючи дані ЗМІ, реєстрів Мінсоцполітики, а також інформацію подану Державними облдержадміністраціями, я нарахував 14,5 тисяч волонтерів, які професійно і постійно займаються цією діяльністю і більше 2,5 тисяч організацій (дані мобільних операторів, Приватбанку та інші джерела). Також більше 1,5 мільйона українців хоча б один раз допомагали армії», – сказав він.

Арахамія переконаний, що країни-члени НАТО повинні докладно знати про феномен українського волонтерства.

«Все більше країн НАТО розуміють, що треба співпрацювати з волонтерами, адже вони більше зацікавлені, щоб щось зробити, а не просто говорити. Я б сказав, що є значний тиск на штаб-квартиру НАТО щодо того, щоб офіційно почати співпрацю з волонтерськими організаціями», – додав Арахамія.

Згідно з даними за березень 2015 року, в єдиному реєстрі Міністерства соцполітики в Україні зареєстровані 132 волонтерські організації.

XS
SM
MD
LG