Доступність посилання

ТОП новини

НАТО: Україна зазнає «постійних атак» на своїй території


©Shutterstock
©Shutterstock

У НАТО заявляють, що «постійні атаки» проти України перешкоджають зусиллям Києва модернізувати свою армію достатньо, щоб одного дня приєднатися до західного військового альянсу.

Заступник генерального секретаря Альянсу з питань політичних відносин та політики безпеки Трасивулос Стаматопулос на зустрічі в Києві 27 травня заявив:

«Ми добре обізнані про величезні виклики, які стоять перед Україною»

«Це не просто запустити широкомасштабні реформи, коли є великий конфлікт і відбувається стримування постійних нападів на вашу територіальну цілісність», – сказав він з посиланням на повторне звинувачення Заходу у підтримці Росією сепаратистів у війні на Донбасі, Москва звинувачення відкинула.

Водночас у штабі АТО сьогодні заявили, що минулої доби один український військовослужбовець загинув і вісім поранені в результаті нападів проросійських сепаратистів на Донбасі, незважаючи на оголошення припинення вогню в лютому в Мінську.

Військовий представник Олександр Moтязяник заявив про регулярні напади сепаратистів на території, яку контролюють урядові сили на південному сході поблизу стратегічного портового міста Маріуполя.

Сьогодні в Києві відбувається засідання Спільної робочої групи «Україна-НАТО», обговорюється реформування Збройних сил України.

XS
SM
MD
LG