Доступність посилання

ТОП новини

ЄС і Японія заявляють, що ніколи не визнають незаконну анексію Криму Росією


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Євросоюз і Японія на двосторонньому саміті в Токіо заявили про свій «рішучий намір» не визнавати приєднання Криму до Росії.

«Ми, як і раніше, рішуче налаштовані ніколи не визнавати незаконну анексію Криму Російською Федерацією і надалі будемо підтримувати уряд України у здійсненні реформ, спрямованих на зміцнення і розвиток країни в інтересах своїх громадян», – йдеться в документі, текст якого поширили в Брюсселі.

ЄС і Японія закликали всі сторони українського конфлікту «повною мірою виконувати свої зобов’язання згідно з мінськими угодами, щоб врегулювати конфлікт в Україні мирно, з повагою до її суверенітету і територіальної цілісності».

Брюссель і Токіо домовилися продовжувати координувати свою політику і вивчати нові можливості для співпраці, спрямованої на модернізацію країн «Східного партнерства» ЄС, а також Західних Балкан і регіону Чорного моря, йдеться в заяві.

Країни Заходу запровадили санкції проти Росії через анексію українського Криму і підтримку, яку Москва надає проросійським бойовикам на Донбасі.

XS
SM
MD
LG