Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 20:00

Журналіст Радіо Свобода отримав премію імені Кривенка


Левко Стек

Журналіст Радіо Свобода Левко Стек отримав премію імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці».

Представник засновника премії «Капітули» Отар Довженко заявив, що другий рік поспіль переможця визначають через призму подій в Україні. За його словами, вибір впав на Стека, який через Майдан і війну на сході України знайшов своє покликання.

Сам журналіст заявив, що нагорода є для нього важливою. За словами Стека, за останній рік він зрозумів, що журналіст має залишатися журналістом, а не бути пропагандистом.

Премія передбачає грошову винагороду у тисячу євро.

Левко Стек працює на Радіо Свобода від листопада 2013 року. Під час Євромайдану він був одним зі стрімерів, потім висвітлював події в Криму під час захоплення півострова Росією, а далі готував матеріали з війни на Донбасі.

В одному з нещодавніх відеосюжетів Стек відзняв, як сепаратисти з артилерії обстрілюють позиції батальйону «Донбас» у Широкині, попри оголошенне в лютому перемир’я.

Премія імені Олександра Кривенка цього року вручається вдванадцяте.

Її вручають у Львові щорічно у травні, до дня народження журналіста, редактора Олександра Кривенка. Засновником премії є «Капітула Поступу», в яку входять друзі й колеги відомого журналіста, який трагічно загинув 9 квітня 2003 року. Минулого року премію отримала журналістка Христина Бердинських, авторка соціального проекту «Єлюди – Maidaners»

У попередні роки лауреатами премії «За поступ у журналістиці» були Олексій Шалайський, Костянтин Усов, Сергій Рахманін, Володимир Ар’єв, Наталія Дмитрук, Сергій Лещенко, Вахтанг Кіпіані, Марцін Войцеховський, Олена Притула, Мустафа Найєм, Юлія Мостова.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG