Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 20:37

СММ ОБСЄ фіксує рух важкого озброєння на Донбасі


Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ продовжують фіксувати рух важкого озброєння на Донбасі, що не відповідає Мінським домовленостям.

«СММ відвідала 8 сховищ важкого озброєння української техніки. У трьох із них спостерігачі зафіксували, що більшість озброєння було на місці і його розташування відповідало лінії відведення, але деяке озброєння, яке тут зберігалося – зникло. Не було 6 гаубиць, 6 систем залпового вогню «Град» і 4 буксирних гаубиць», – йдеться у звіті СММ ОБСЄ на 31 травня, опублікованому сьогодні.

«СММ також відвідала одне сховище важкого озброєння угруповання «ЛНР» і зафіксувала, що все озброєння, яке тут зберігалося зникло», – зазначили спостерігачі.

У СММ ОБСЄ повідомили також, що спостерігали рух важкого озброєння у різних частинах Донбасу, як з українського боку, так і на території, підконтрольній сепаратистам.

12 лютого лідери України, Франції, Німеччини і Росії домовилися про припинення вогню на Донбасі від 15 лютого, а також відведення важкого озброєння від лінії розмежування. Домовленості повністю не виконуються, сторони конфлікту обвинувачують одна одну в порушенні режиму припинення вогню.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG