Доступність посилання

ТОП новини

Київрада ухвалила у першому читанні рішення про відновлення райрад в столиці


Київська міська рада ухвалила за основу рішення «Про управління районами міста Києва», згідно з яким 26 жовтня нинішнього року в столиці України мають бути обрані районні ради, повідомляє прес-служба Київради.

За це рішення у першому читанні проголосували 84 депутати.

Проект відправлено на доопрацювання в профільну комісію у зв’язку з тим, що на засіданні виникла дискусія щодо повноважень райрад, кількості депутатів у них (пропонувалося затвердити кількість – 46-54 депутатів, в залежності від району, проте більшість депутатів виступали за скорочення цієї цифри до 20-25).

На доопрацювання проекту рішення профільної комісії з питань місцевого самоврядування відведено 2 місяці. Однак, за словами доповідача та голови комісії Олександра Бродського, комісія зробить це швидше.

Водночас заступник міського голови Київради Олексій Резніков зазначив, що в комітетах Верховної Ради розглядаються п’ять законопроектів щодо відновлення райрад в Києві, саме парламент, за його словами, може вирішити питання про формат виборів та чисельність депутатів в районних радах.

У 2010 році Київрада ліквідувала районні ради у столиці.

XS
SM
MD
LG