Доступність посилання

ТОП новини

Зустріч контактної групи в Мінську не відбулася, засідали лише підгрупи – Тальявіні


Гайді Тальявіні

Представниця ОБСЄ у трьохсторонній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Гайді Тальявіні повідомила, що засідання групи перенесли.

У Мінську відбулось засідання чотирьох робочих підгруп з політичних, економічних, гуманітарних питань та проблем безпеки.

Тальявіні заявила, що всі підгрупи «працювали добре», але про підсумки говорити рано.

Всі чотири робочі підгрупи працювали у режимі, який був з першої їхньої зустрічі, і обговорювали «дуже складні питання», зазначила представник ОБСЄ.

«Питання у політичній робочій групі стосуються виборів, робоча група з безпеки має на порядку денному дуже складні питання щодо зупинення вогню за конкретними планами відведення важкої зброї калібру не менше як 100 міліметрів. Усі ці питання не вирішуються під час однієї зустрічі», – сказала вона.

«Трьохстороння контактна група мала сьогодні також зустрітися, але по деяким питанням було вирішено відкласти обговорення роботи чотирьох підгруп на пізніше», – повідомила Тальявіні.

Сьогодні у Мінську відбулися засідання робочих підгруп тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі, вони працювали у закритому для преси режимі. Згодом у МЗС Білорусі заявили, що тристороння контактна група щодо України заслуховує координаторів робочих підгруп за підсумками їхніх засідань в Мінську.

Сепаратисти на своїх сайтах повідомили, що «засідання тематичних підгруп завершилися, естафета передана учасникам контактної групи».

XS
SM
MD
LG