Доступність посилання

ТОП новини

Інтерпол оголосив у розшук шістьох осіб у справі ФІФА


Інтерпол видав «червоні картки» на розшук двох колишніх посадовців ФІФА і чотирьох керівників компаній, пов’язаних із федерацією, за запитом США. Їх підозрюють у рекеті, змові і корупції.

Серед розшукуваних осіб – колишній віце-президент ФІФА Джек Ворнер і колишній член виконавчого комітету Ніколас Леоз.

Повідомлення Інтерполу з’явилося наступного дня після того, як Зепп Блаттер оголосив, що йде з посади президента ФІФА на тлі корупційного скандалу в організації.

29 травня 79-річного Блаттера переобрали на п’ятий чотирирічний термін на посаді президента Міжнародної федерації футболу.

Виборам президента ФІФА передував найбільший корупційний скандал в історії цієї організації. 27 травня у Цюріху були заарештовані кілька високопосадовців ФІФА, проти яких у США висунуті звинувачення у хабарництві при виборі місць проведення світової першості з футболу, в махінаціях з укладенням маркетингових та телерадіомовних угод, у шахрайстві, рекеті й відмиванні грошей.

Швейцарські чиновники розпочали кримінальне розслідування щодо процесу голосування, у результаті якого Росія й Катар стали організаторами Чемпіонатів світу з футболу у 2018 і 2022 роках.

XS
SM
MD
LG