Доступність посилання

ТОП новини
15 травня 2021, Київ 01:38

Кудрін: економіка Росії перебуває у повномасштабній кризі


Колишній міністр фінансів Росії Олексій Кудрін

Колишній міністр фінансів Росії Олексій Кудрін заявив, що російська економіка перебуває у стані повномасштабної кризи, який підживлюється відтоком капіталу і низьким економічним зростанням через конфлікт в Україні і падіння світових цін на нафту.

«Багато зараз запитують, чи у нас криза, оскільки начебто її пік ми пройшли. Але зараз ми знаходимося у повноцінній кризі за всіма мірками», – сказав Кудрін 3 червня під час звернення до Ради Федерації у Москві.

Він наголосив, що відтік капіталу з Росії у минулому році становив 150 мільярдів доларів і досягне 100-110 мільярдів у 2015-му. За словами Олексія Кудріна, криза в Україні, через яку проти Росії були запроваджені санкції Заходу, привела до зниження ВВП Росії від 1 до 1,5% у рік.

Міжнародна спільнота запровадила перші санкції проти Росії після анексії нею Криму у березні 2014 року. Після перших обмежувальних заходів їх кілька разів посилювали через роль Москви у дестабілізації ситуації на Донбасі. Санкції проти Росії запровадили зокрема США, Канада, ЄС, Австралія і Швейцарія.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG