Доступність посилання

ТОП новини

Черговий «гумконвой» із Росії їде на Донбас


У неділю, 7 червня о 6:00 з підмосковного Ногінського рятувального центру МНС Росії до Ростовської області вирушили вантажівки з черговим «гуманітарним конвоєм», інформує прес-служба МНС Росії.

«Чергова колона з гуманітарною допомогою буде сформована в Ростовській області у Донському рятувальному центрі МНС Росії, де до вантажних автомобілів з Ногінська приєднаються машини з інших регіонів Росії», – вказано у повідомленні.

За повідомленнями українських прикордонників, дві попередні колони так званого «гумконвою» Росії у складі 101 автомобіля, що проїхали 14 травня на Донбас через російські пункти пропуску «Донецьк» і «Матвєєв Курган», завезли вантаж негуманітарного характеру, «зокрема,автозапчастини і автомобільні шини для транспорту підвищеної прохідності».

Українська сторона неодноразово наголошувала, що всі попередні такі вантажі з Росії переміщувалися на територію України незаконно, без згоди уряду України, з порушенням національного законодавства і загальновизнаної міжнародної практики.

XS
SM
MD
LG