Доступність посилання

22 Листопад 2017, Київ 17:19

Міністерство внутрішніх справ оголосило про розшук народного депутата Сергія Клюєва за матеріалами СБУ. Про це заявив начальник департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

За його словами, Клюєва було внесено у базу даних осіб, які переховуються від слідства, законно і на підставі матеріалів СБУ.

Сьогодні Служба безпеки України оголосила в розшук Сергія Клюєва. Інформація про розшук оприлюднена на сайті Міністерства внутрішніх справ в розділі «особи, які переховуються від органів прокуратури».

Проте згодом у СБУ заявили, що відомство не розслідує кримінальне провадження щодо Клюєва, тому СБУ не оголошувала його в розшук, і припустили, що сталася «технічна помилка» на сайті МВС.

3 червня Верховна Рада України позбавила депутатської недоторканності Сергія Клюєва і дала дозвіл на його притягнення до кримінальної відповідальності на запит Генеральної прокуратури. Тоді виконувач обов’язків генерального прокурора Володимир Гузир під час виступу у парламенті заявив, що Клюєва підозрюють за статтею «шахрайство» і «заволодіння бюджетними коштами». Клюєв ці звинувачення відкидає.

Пізно ввечері 3 червня прес-служба депутата повідомила, що прикордонники в аеропорту Бориспіль заборонили Клюєву вилетіти до Відня.

4 червня Клюєв не з’явився на допит у Генеральну прокуратуру.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG