Доступність посилання

ТОП новини

Геращенко: «БРСМ-нафта» отримувала попередження про невідповідність пожежним нормам


Радник голови МВС, народний депутат Антон Геращенко заявляє, що Державна служба з надзвичайних ситуацій України неодноразово виносила попередження компанії «БРСМ- нафта» у зв’язку з тим, що її об’єкти на нафтобазі не відповідають пожежним нормам.

«Проте необхідних дій не робилося», – написав Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

Він додав, що загалом на нафтобазі, за словами представників ДСНС, налічувалося 17 резервуарів ємністю 800 кубічних метрів і кілька десятків резервуарів меншої ємності. «Ємності, зважаючи на розпал сільськогосподарських робіт, були заповнені на 90%. Видно, що 800-кубові ємності для пального, розташовані на відстані 10–15 метрів одна від одної. Зрозуміло, що якщо одна така ємність загориться, то в разі її вибуху вибух інших ємностей неминучий», – наголосив радник глави МВС.

Пожежа на нафтобазі «БРСМ-нафта» під Васильковом на Київщині почалася 8 червня у другій половині дня. Протягом ночі рятувальникам не вдалося локалізувати вогонь. Вранці 9 червня на місці пожежі стався вибух.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, станом на 11:00 не встановлений зв’язок із трьома рятувальниками. У МВС повідомили, що внаслідок пожежі 1 людина загинула і 14 поранені, сім із них – працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Проводиться евакуація населення із 2-кілометрової зони біля пожежі.

МВС порушило справу за статтею «порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах».

Серед причини пожежі у міліції розглядають: грубі порушення правил зберігання нафтопродуктів, технічну складову і навмисний підпал.

У компанії «БРСМ-нафта» основною версією пожежі на нафтобазі під Васильковом на Київщині назвали навмисний підпал.

XS
SM
MD
LG