Доступність посилання

ТОП новини

Міліція розслідує загибель людей унаслідок пожежі на нафтобазі на Київщині


Пожежа під Києвом, 9 червня 2015 року
Пожежа під Києвом, 9 червня 2015 року

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом загибелі людей унаслідок пожежі на нафтобазі на Київщині.

За повідомленням прес-служби МВС, кримінальне провадження відкрито за частиною 2 статті 275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

За даними міліції, станом на 17.00 9 червня відомо про дві загиблі людини. Дванадцять з травмами перебувають у лікарні, з яких сім працівників ДСНС України, та ще двоє вважаються безвісти зниклими.

Ліквідація пожежі триває. За даними ДСНС, продовжують горіти лише три резервуари, решта резервуарів зруйновані, рятувальники зайшли на територію нафтобази і ліквідовують незначні осередки пожежі.

Пожежа почалася 8 червня у другій половині дня. Спочатку рятувальники повідомляли про чотири охоплені полум’ям резервуари. ( всього на нафтобазі 17 резервуарів)

МВС відкрило провадження за статтею «порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах».

За словами радника голови МВС Зоряна Шкіряка, слідство розглядає декілька версій причин масштабної пожежі і потужного вибуху на нафтобазі «БРСМ-нафта». Він зазначив, що однією з основних причин можуть бути грубі порушення правил зберігання нафтопродуктів, також розглядаються технічна складова і навмисний підпал. У компанії «БРСМ-нафта» основною версією пожежі на нафтобазі називають навмисний підпал.

XS
SM
MD
LG