Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2018, Київ 01:07

Мінекології: повітря в Києві загрози життю не становить


Пожежа на нафтобазі на Київщині, 9 червня 2015 року (аерозйомка)

Міністерство екології і природних ресурсів України заявляє, що перевищення концентрацій рівнів забруднення повітря в Києві не становить загрози для життя людей.

«Щодо інформації стосовно перевищень концентрацій рівнів забруднення атмосферного повітря у Києві зазначаємо, що підстав стверджувати, що такі перевищення пов’язані із пожежею на нафтобазі біля смт Глеваха, наразі немає, а самі перевищення не становлять загрози для життя і здоров’я киян та мешканців області, що підтверджується відповідними заявами директора Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації Володимира Циби і виконувача обов’язків головного санітарного лікаря Київської області Олександра Чепурного», – повідомили у прес-службі відомства.

Як мовиться в повідомленні, у зв’язку з пожежею на нафтобазі поблизу Василькова на Київщину проводять постійний моніторинг стану атмосферного повітря. «За даними вимірювань, що проводяться Васильківським районним відділом Київського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби України у зоні 1, 4, 8 і 12 кілометрів від місця пожежі декілька разів на добу, перевищень разових концентрацій рівнів забруднення атмосферного повітря не було виявлено», – заявили в Мінекології.

За повідомленням, сьогодні до місця пожежі виїхала пересувна лабораторія, яка відібрала проби ґрунту з прилеглих територій і води з річки Стугна на виявлення вмісту шкідливих речовин. Результати цих аналізів обіцяють оприлюднити на сайті Держекоінспекції: щодо води через 5 днів, щодо ґрунтів – через 30 днів.

Пожежа на нафтобазі «БРСМ-нафта» спалахнула 8 червня у другій половині дня, вранці 9 червня на місці займання сталися вибухи. Нині пожежу локалізували. Внаслідок пожежі загинули чотири людини, 12 були поранені: 6 співробітників ДСНС і 6 залізничників. На даний час рятувальники не можуть встановити зв’язок із членом екіпажу пожежного поїзда, його вважають зниклим безвісти. На даний час триває ліквідація пожежі.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG