Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: у лікарнях перебувають 10 постраждалих під час пожежі на нафтобазі


Пожежники гасять вогонь на нафтобазі під Києвом, 10 червня 2015 року

Десять постраждалих у результаті пожежі на нафтобазі у Васильківському районі Київської області досі перебувають у лікарнях, чотирьом надали амбулаторну допомогу, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

У МОЗ нагадали, що чотири людини загинули внаслідок пожежі. Раніше в міліції повідомляли, що доля ще однієї людини, залізничника, наразі не відома.

На даний час пожежники продовжують гасити вогонь, який спалахнув на нафтобазі «БРСМ-нафта» 8 червня у другій половині дня.

МВС відкрило провадження за статтею «порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах».

У МВС розглядають кілька версій причин масштабної пожежі на нафтобазі «БРСМ-нафта»: грубі порушення правил зберігання нафтопродуктів, навмисний підпал. Згодом у міліції повідомили, що, за результатами попереднього слідства з’ясували, що комплекс споруд для зберігання, перевантаження, відпуску нафти і нафтопродуктів, що належить компанії «БРСМ-нафта», був зведений без оформлення дозвільних документів і не вводився в експлуатацію належним чином.

У компанії «БРСМ-нафта» основною версією пожежі на нафтобазі називають навмисний підпал.

XS
SM
MD
LG