Доступність посилання

ТОП новини

ДСНС: на території нафтобази «БРСМ-нафта» здійснюється охолодження резервуарів


Пожежа на нафтобазі компанії «БРМС-нафта» під Києвом, 10 червня 2015 року
Пожежа на нафтобазі компанії «БРМС-нафта» під Києвом, 10 червня 2015 року

У Державній службі надзвичайних ситуацій повідомляють, що зараз здійснюється поливка території та охолодження двох резервуарів ємністю по 900 кубічних метрів та горизонтальних ємностей об’ємом по 50 кубічних метрів.

У відомстві наголошують, що загрози розповсюдженню вогню немає, ведуться роботи щодо підготовки до відкачування нафтопродуктів з ємностей, що вціліли.

8 червня на нафтобазі «БРСМ-нафта» біля Василькова почалася пожежа. Лише сьогодні у ДСНС повідомили, що відкритих осередків вогню на нафтобазі немає і рятувальники контролюють 100% території нафтобази. У результаті пожежі загинули 5 людей, ще 15 постраждали.

Міліція за фактом пожежі відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 273 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах, що спричинило тяжкі наслідки).

У МВС розглядають чотири версії причин пожежі: порушення правил безпеки при експлуатації обладнання для перекачування та змішування пально-мастильних матеріалів, недотримання персоналом технологічного процесу, навмисний підпал з метою дискредитації компанії «БРСМ-нафта» і підпал з метою приховання розтрати керівництвом компанії «БРСМ» пально-мастильних матеріалів і отримання страхових компенсацій.

У компанії «БРСМ-нафта» спочатку основною версією пожежі на нафтобазі назвали навмисний підпал, сьогодні заявили, що головною версією «підриву нафтобази є терористичний акт, здійснений диверсійною групою».

XS
SM
MD
LG