Доступність посилання

ТОП новини

Президент планує поліпшити національно-патріотичне виховання дітей і молоді


(©Shutterstock)

Президент Петро Порошенко утворив робочу групу для розроблення Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки, повідомила прес-служба голови держави.

Її співголовами призначені заступники голови адміністрації президента Ростислав Павленко та Андрій Таранов. Робоча група має розробити та подати до 1 жовтня 2015 року проекти Стратегії та плану дій щодо її реалізації. Кабінет міністрів, обласні та Київська міська державні адміністрації мають забезпечити подання до 1 серпня 2015 року робочій групі пропозицій щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Як мовиться в указі президента, уряд також має забезпечити розробку з участю громадських об’єднань у місячний термін плану заходів на відзначення у 2015 році Дня захисника України, звернувши особливу увагу на заходи з національно-патріотичного виховання.

Також серед завдань уряду – вжити заходів щодо осучаснення роботи навчальних закладів, музеїв, бібліотек та інших закладів культури з національно-патріотичного виховання, активного залучення ними дітей та молоді до вивчення історії та культури України, подвигів борців за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність країни, її демократичний вибір.

Президент доручив Кабінетові міністрів, обласним та Київській міськдержадміністрації всебічно сприяти проведенню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Крім того, Міністерству інформаційної політики України, Державному комітету телебачення і радіомовлення України разом із Українським інститутом національної пам’яті доручено забезпечити організацію у телевізійних та радіопрограмах, друкованих ЗМІ постійних рубрик про популяризацію української історії, мови та культури, а також створення та розміщення соціальної реклами, спрямованої на національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

Після успіхів російської пропаганди серед частини населення України, зокрема, у Криму і в частині Донбасу, в Україні стали звертати увагу на те, що система патріотичного виховання у країні була практично знищена.

XS
SM
MD
LG