Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 06:22

Китайські хакери здобувають таємні дані про військових і розвідників США


@shutterstock.com

Китайські хакери здобули таємні дані про особовий склад військових і розвідників США, які свого часу були зібрані для надання їм допуску до роботи, повідомили у п’ятницю американські агентства.

Зокрема, інформує агентство «Асошієйтед прес», хакери дісталися до даних так званих «стандартних анкет № 86s», що їх заповнюють претенденти на роботу, яка вимагає допуску.

Анкета містить глибоко особисті дані про такі сторони людини, як психічні хвороби, вживання алкоголю й наркотиків, попередні арешти і фінансові проблеми. В ній також є дані про родичів і знайомих, номер у реєстрі соціального забезпечення (головний особистий номер людини у США) та інша життєво важлива особиста інформація. Володіння нею дає змогу шантажувати цих людей.

Інше повідомлення цього ж агентства подає нові дані про оприлюднені раніше інші здобутки хакерів: вони отримали дані про 14 мільйонів нинішніх і колишніх державних службовців США, а не про чотири мільйони, як вважали минулого тижня.

Як прокоментував колишній контррозвідник зі США Джоел Бреннер, усе це дає Китаєві дані про майже кожного, хто отримував у США допуск до спеціальної роботи, і тепер усім їм практично неможливо працювати розвідниками. Ці дані також можуть потрапити й до рук інших країн, які охочі рекрутувати собі шпигунів у США.

XS
SM
MD
LG