Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 12:49

КПУ заявляє, що «бойовики» захопили в Одесі колишню будівлю обкому


Прес-служба Комуністичної партії України заявляє, що близько сотні «бойовиків» із українських патріотичних організацій «розбійним чином увірвалися» в колишню будівлю обласного комітету КПУ в Одесі, яка вже півроку не є у власності партії.

Компартія також стверджує, що «для виправдання рейдерського бандитизму так звані «патріоти» підкинули в будівлю… різноманітну друковану продукцію і атрибутику з зображенням серпа і молота».

«Цей черговий акт бандитизму свідчить про те, що в постмайданній Україні цілком відсутні такі поняття, як «право» і «закон». Замість них у ранг державної політики зведені сваволя і терор», – стверджують українські комуністи.

У ніч на суботу, за повідомленнями, будівлю Одеського обкому КПУ на вулиці Мечникова, 59 зайняли активісти кількох організацій одеського Євромайдану, а саме «Автомайдану», «Самооборони Одеси», «Правого сектору» і «Ради громадської безпеки». Вони повісили над будівлею український прапор і спалили знайдену в ній комуністичну символіку, заборонену «законами про декомунізацію».

При цьому речник «Правого сектору» в Одесі Варвара Черноіваненко стверджувала, що будівлю обкому передав під охорону «Правого сектору» сам перший секретар Одеського обкому Комуністичної партії України Євген Царьков своїм листом.

«Відверто кажучи, ми поки що самі нічого не розуміємо. Папір прийшов електронною поштою. Ми вражені і схвильовані», – написала вона в ніч на суботу у фейсбуці.

Там же оприлюднене і фото листа. У папері від імені Царькова йдеться про прохання до «Правого сектору» взяти під охорону будівлю за адресою: Одеса, вулиця Мечникова, 59, – «яка належить на правах власності Комуністичній партії України». Його автентичність наразі не підтверджена.

Одеське інтернет-видання «Таймер» навело слова голови фракції КПУ в Одеській міській раді Олександра Парадовського, який назвав подію «рейдерським захопленням».

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG