Доступність посилання

ТОП новини

Проти «БРСМ-Нафта» відкрили провадження за виробництво контрафактного бензину – Аваков


Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що міліція відкрила кримінальне провадження за виробництво компанією «БРСМ-Нафта» контрафактного бензину.

«Нами порушено велике провадження власне щодо «БРСМ» на суму збитків держбюджету на суму 1,2 мільярда гривень за рахунок створення контрафактного бензину шляхом змішування токсичних присадок і сурогатних сумішей бензинів і конденсату»,– зазначив він на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Він повідомив, що зараз по цій справі ведуться слідчі дії, за його словами, нещодавно матеріали розслідування забрала Генеральна прокуратура.

8 червня на нафтобазі компанії «БРСМ» у Васильківському районі Київської області сталося загорання одного з резервуарів, незабаром загорілись ще кілька резервуарів з подальшими вибухами. Через пожежу загинули п’ятеро людей, 15 поранені. За останніми даними ДСНС, на території нафтобази триває фітілювання у верхній та нижній частинах одного резервуару з бензином.

8 червня міліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 273 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах, що спричинило тяжкі наслідки).

МВС розглядають чотири версії причин пожежі: порушення правил безпеки при експлуатації обладнання для перекачування та змішування пально-мастильних матеріалів, недотримання персоналом технологічного процесу, навмисний підпал з метою дискредитації компанії «БРСМ-нафта» і підпал з метою приховання розтрати керівництвом компанії «БРСМ» пально-мастильних матеріалів і отримання страхових компенсацій. У компанії «БРСМ-нафта» основною версією пожежі на нафтобазі називають навмисний підпал.

XS
SM
MD
LG