Доступність посилання

ТОП новини

МВС України не збирається розшукувати Джемілєва на запит «влади» Криму


Мустафа Джемілєв
Мустафа Джемілєв

Міністерство внутрішніх справ України не планує розшукувати народного депутата України, лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва, якого «влада» Криму оголосила у міжнародний розшук.

«Народний депутат, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв оголошений у розшук «МВС по Республіці Крим, ВМВС Росії по Бахчисарайському району», однак цей орган вважається в Україні незаконним, а його документ є недійсним, і не створює правових наслідків», – повідомили в прес-службі МВС України у відповідь на запит проекту Радіо Свобода «Крим.Реалії».

У відомстві додали, що Джемілєв правоохоронними органами України не розшукується, до кримінальної й адміністративної відповідальності на території України не притягувався.

Раніше народний депутат України Георгій Логвинський повідомив на своїй сторінці в Facebook про те, що Мустафа Джемілєв фактично перебуває в розшуку МВС України через запит, що надійшов у 2014 році з анексованого Росією Криму. Ця обставина, за словами Логвинського, з’ясувалася під час зняття машини Джемілєва з обліку.

XS
SM
MD
LG