Доступність посилання

ТОП новини

У центральному офісі «Укрспирту» проводиться обшук


У центральному офісі державного підприємства «Укрспирт» та на місцях провадження діяльності «Укрспирту» 17 червня проводиться обшук, повідомляє прес-служба підприємства.

У компанії зазначають, що обшук проводиться згідно з ухвалою суду від 2 червня 2015 року.

«Суд постановив, що метою проведення обшуку є виявлення та фіксація відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення та майна, яке було здобуте у результаті його вчинення шляхом вилучення предметів та документів, а саме журналу ввезення товарно-матеріальних цінностей за період 2014 року, журналу обліку сировини за період 2014 року», – йдеться в повідомленні.

Обшук проводиться щодо перевірки документів та електронних носіїв, які містять інформацію про фактичний товарообіг «Укрспирт» за період 2014 року, додають у компанії.

В «Укрспирті» зазначають, що з цього приводу правоохоронці вже проводили обшук у листопаді у 2014 року, нинішній обшук є спробою віднайти додаткові докази для справ, які були порушені щодо посадових осіб підприємства за період діяльності 2014 році.

Правоохоронні органи наразі не коментують ці слідчі дії.

Колишнього директора «Укрспирту» Михайла Лабутіна оголосили у міжнародний розшук. Він підозрюється в привласненні і розтраті майна, скоєному в особливо великих розмірах або організованою групою, ухиленні від сплати податків.

Лабутін очолював «Укрспирт» з червня 2014 року. У лютому його звільнили.

XS
SM
MD
LG