Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 09:24

Посол України закликає партію «Форца Італіa» зважати на позицію ЄС щодо санкцій проти Росії


(©Shutterstock)

Посол України в Італії Євген Перелигін закликає представників італійської партії «Форца Італіa» зважати на позицію Європейської народної партії (до складу якої входить «Форца Італіа») щодо санкцій проти Росії. Про це йдеться у відкритому листі Перелигіна до голови фракції «Форца Італіa» Ренато Брунетта у зв’язку з планами цієї політичної сили ініціювати скасування санкцій проти Росії. Текст листа опублікували на сайті Міністерства закордонних справ України у суботу, 20 червня.

«У своєму листі посол України, зокрема, привернув увагу лідера депутатської фракції «Форца Італіа» до природи, мети та умов скасування обмежувальних заходів Євросоюзу щодо Росії, важливості їх продовження з огляду на системне невиконання Росією Мінських домовленостей, дестабілізацію ситуації на Донбасі. Українській дипломат закликав італійських парламентарів – членів партії «Форца Італіa» взяти до уваги позицію Європейської народної партії (до складу якої входить «Форца Італіа») щодо санкцій проти країни-агресора», – повідомляють у МЗС України.

11 червня низка ЗМІ повідомила з посиланням на лідера партії «Форца Італіa» Сільвіо Берлусконі, що члени цієї політичної сили звернуться з ініціативою, яка передбачає скасування санкцій, запроваджених Італією проти Росії. Це повідомлення з’явилося після зустрічі колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі з президентом Росії Володимиром Путіним в аеропорту Фьюмічіно у Римі.

Через анексію Криму та роль Москви у дестабілізації ситуації в Україні, Захід запровадив низку санкцій проти Росії. Москва запровадила санкції у відповідь.

Recommended

XS
SM
MD
LG