Доступність посилання

ТОП новини

США розмістить у Європі додаткові озброєння, щоб заспокоїти союзників – Картер


Міністр оборони США Аштон Картер

Вашингтон здійснюватиме попереднє розміщення танків, артилерії та іншої військової техніки в Східній і Центральній Європі в намаганні заспокоїти союзників по НАТО, стурбованих російською інтервенцією в Україні. Про це міністр оборони США Аштон Картер заявив під час поїздки до столиці Естонії Таллінна 23 червня.

За його словами, країни Балтії – Естонія, Литва, Латвія, а також Болгарія, Румунія та Польща погодилися розмістити у себе елементи це обладнання. Частина додаткової зброї буде також дислокована в Німеччині. Ідеться в цілому про 250 танків, бойових машин піхоти та самохідні гаубиці.

Кількість обладнання, яке тимчасово зберігатиметься в кожній країні, буде достатнім, щоб постачати від роти (це близько 150 солдатів) до батальйону (це близько 750 солдатів). Офіційні особи твердять, що більша частина цієї зброї вже перебуває в Європі.

Представник міністерства оборони Росії заявив, що розміщення танків і важкого озброєння в державах НАТО на кордоні Росії буде найагресивнішим актом США від часів холодної війни.

XS
SM
MD
LG