Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 17:25
Новини | Суспільство

Уряд: нова процедура оформлення шенгенських віз не залежить від біометричного паспорта


©Shutterstock

Нова процедура оформлення шенгенських віз не залежить від наявності біометричного паспорта, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

«Процедура сканування відбитків пальців при оформленні шенгенської візи незалежна від оформлення біометричного паспорта для виїзду за кордон і навіть не залежить від наявності такого документа. Державна міграційна служба України не здійснює передачу персональних даних українських громадян іноземним державам», – йдеться у повідомлені.

У Кабміні також нагадують, що закордонні паспорти, видані до початку оформлення біометричних документів, будуть чинними до завершення строку їхньої дії.

В уряді наголошують, що незалежно від того, паспорт якого типу має громадянин (з електронним чіпом або без нього), процедуру сканування відбитків пальців при оформленні шенгенських віз необхідно проходити всім громадянам.

З 23 червня 2015 року в Україні почала працювати Візова інформаційна система ЄС, яка вимагає при першій подачі заявок на отримання шенгенських віз відбитки пальців та відцифровані фото заявника.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG