Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 20:56

Міністр екології назвав фарсом урядове подання про своє звільнення


Міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко назвав «політичним фарсом» і «театралізованою постановою» урядове подання про своє звільнення з посади. Про це чиновник написав на своїй сторінці у Facebook.

«Всі обвинувачення базувалися виключно на припущеннях та суб’єктивних оцінках, жодних доказів членам уряду надано не було. Це було середньовічне інквізиційне судилище, а не розгляд ситуації по суті», – стверджує Шевченко.

Водночас міністр не відповів на жодне звинувачення, оприлюднене в повідомленні на сайті уряду.

В уряді вказали на порушення Шевченком норм трудового законодавства.

«У січні 2015 року в робочий час Ігор Шевченко в особистих справах без отримання відповідного дозволу перебував в Об’єднаних Арабських Еміратах, 5 травня 2015 року без поважних причин міністр також був відсутній на робочому місці та безпідставно не взяв участь у засіданні уряду», – повідомив офіційний сайт.

«Крім того, Ігор Шевченко 6 червня 2015 року о 14:30 вилетів чартерним рейсом приватним літаком ТСТКN в особистих справах до Дрездена та повернувся 8 червня 2015 року о 16:00 (у робочий день) з Ніцци також приватним літаком PHARO», – наголошується в поданні на звільнення.

Раніше ухвалення Шевченком самостійного рішення про відставку вимагали його колега по уряду, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, депутат Верховної Ради Ігор Луценко.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG