Доступність посилання

ТОП новини

Єврокомісія має нові пропозиції щодо Греції


Люди, переважно пенсіонери, які не мають банківських карт, чекають на відкриття відділення Національного банку, Афіни, Греція, 29 червня 2015 року
Люди, переважно пенсіонери, які не мають банківських карт, чекають на відкриття відділення Національного банку, Афіни, Греція, 29 червня 2015 року

Єврокомісар з економіки П’єр Московісі заявив французькому радіо, щоЄврокомісія 29 червня виступить із новими пропозиціями щодо фінансової кризи в Греції. Він відзначив, що ще є можливості для продовження переговорів.

Також 29 червня лідери Німеччини і Франції проводять екстрені наради у зв'язку з можливістю дефолту в Греції.

Світові біржі відреагували на новини щодо грецької боргової кризи значним зниженням. Німецький і французький біржові індекси зараз втрачають понад 3%, на піку падіння перевищувало 4%.

У Греції від сьогодні щонайменше на тиждень закриті всі банки, до 7 липня оголошений ліміт на зняття готівки в банкоматах – 60 євро на день.

Євро оновив місячні мінімуми на тлі грецької кризи. Котирування європейської валюти вночі 29 червня на електронних торгах падали до рівня менш як 1 долар 10 центів за євро, нині ця валютна пара залишається поблизу цих значень.

30 червня Греція має погасити 1 мільярд 600 мільйонів євро боргу перед Міжнародним валютним фондом, але не має цих коштів і раніше сподівалася отримати їх від кредиторів. Неповернення боргу фактично означатиме дефолт Греції, який, як вважають, може призвести до її виходу з зони обігу євро, і призведе до глибокої банківської кризи в цій країні.

XS
SM
MD
LG