Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 08:55

Єврокомісія має нові пропозиції щодо Греції


Люди, переважно пенсіонери, які не мають банківських карт, чекають на відкриття відділення Національного банку, Афіни, Греція, 29 червня 2015 року

Єврокомісар з економіки П’єр Московісі заявив французькому радіо, щоЄврокомісія 29 червня виступить із новими пропозиціями щодо фінансової кризи в Греції. Він відзначив, що ще є можливості для продовження переговорів.

Також 29 червня лідери Німеччини і Франції проводять екстрені наради у зв'язку з можливістю дефолту в Греції.

Світові біржі відреагували на новини щодо грецької боргової кризи значним зниженням. Німецький і французький біржові індекси зараз втрачають понад 3%, на піку падіння перевищувало 4%.

У Греції від сьогодні щонайменше на тиждень закриті всі банки, до 7 липня оголошений ліміт на зняття готівки в банкоматах – 60 євро на день.

Євро оновив місячні мінімуми на тлі грецької кризи. Котирування європейської валюти вночі 29 червня на електронних торгах падали до рівня менш як 1 долар 10 центів за євро, нині ця валютна пара залишається поблизу цих значень.

30 червня Греція має погасити 1 мільярд 600 мільйонів євро боргу перед Міжнародним валютним фондом, але не має цих коштів і раніше сподівалася отримати їх від кредиторів. Неповернення боргу фактично означатиме дефолт Греції, який, як вважають, може призвести до її виходу з зони обігу євро, і призведе до глибокої банківської кризи в цій країні.

Recommended

XS
SM
MD
LG