Доступність посилання

ТОП новини

В Україні не підтверджують відключення електроенергії окупованому Криму


Компанія «Укренерго» не повідомляє про припинення електропостачання окупованого півострова Крим, про яке раніше інформувала російська влада. У соціальних мережах жителі Криму також не підтверджують відключення електрики.

Раніше російське міністерство енергетики на своєму сайті стверджувало, що отримало з України повідомлення про припинення з 1 липня постачання електроенергії до Криму.

«30 червня 2015 року о 17:39 з боку Національної енергетичної компанії «Укренерго» надійшло сповіщення про скорочення з 00:00 1 липня погодинного планового графіку сальдо-перетоку «Об’єднана енергетична система України – Крим» до 0 мегаватт», – ідеться в повідомленні.

У грудні 2014 року між російською компанією «Інтер РАО» і українською «Укрінтеренерго» був підписаний контракт на експорт електроенергії з Росії в Україну. Сторони також домовилися про безперебійне постачання електроенергії до окупованого Криму.

Оголошенню про припинення постачання електроенергії до Криму передували газові переговори у Відні між Росією, Україною та Єврокомісією. Москві і Києву не вдалося досягти домовленості щодо постачання російського газу в третьому кварталі.

XS
SM
MD
LG