Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 05:09

Порошенко привітав Канаду з національним святом


Президент України Петро Порошенко (ліворуч) разом із прем’єр-міністром Канади Стівеном Гарпером під час офіційного візиту до цієї країни, вересень 2014 року

Президент України Петро Порошенко привітав канадців із національним святом – Днем Канади, який відзначається сьогодні, 1 липня.

«Канада була першою країною, яка визнала незалежність України, а українці – нація, яка стояла біля витоків заснування сучасної Канади. Цінуємо вашу підтримку. З Днем Канади, друзі!» – написав Порошенко у Facebook.

Канада разом зі США та іншими країнами Заходу нині здійснюють узгоджену політику підтримки України в її опорі російській агресії в Криму та на Донбасі.

29 червня Канада запровадила додаткові економічні санкції проти 14 російських юридичних і трьох фізичних осіб, повідомив канадський прем’єр-міністр Стівен Гарпер.

«Допоки не буде реального миру, допоки окупаційні війська не будуть відведені, і допоки український суверенітет та територіальна цілісність не будуть відновлені, наслідки для режиму російського президента Путіна мають тривати», – наголосив тоді Гарпер.

До розширеного списку санкцій увійшли, зокрема, російські компанії «Газпром», «Газпром нєфть», «Сургетнєфть» і «Транснєфть».

Recommended

XS
SM
MD
LG