Доступність посилання

ТОП новини

Уряд відсторонив голову Державіаслужби


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Кабінет міністрів України вирішив відсторонити від виконання посадових обов’язків голову Державної авіаційної служби Дениса Антонюка.

«Відсторонити Антонюка Дениса Юрійовича від виконання повноважень за посадою Голови Державної авіаційної служби України до завершення службового розслідування», – йдеться в урядовому розпорядженні, опублікованому на сайті Кабміну.

1 липня парламентський комітет з питань транспорту направив матеріали про діяльність керівництва Державної авіаційної служби до Генеральної прокуратури. Окрім цього, комітет також вирішив звернутися до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо відповідності Антонюка займаній посаді.

У комітеті заявили, що головна претензія до керівника Державіаслужби полягає у сприянні монополізації ринку авіаперевезень однією компанією.

27 червня президент України Петро Порошенко оголосив про службове розслідування щодо діяльності голови Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка і усунення його з посади на час розслідування.

Перед цим голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі на засіданні у Міністерстві інфраструктури звинуватив Дениса Антонюка у корупції і що той, «продав свою держслужбу олігархічному інтересу». Денис Антонюк відкинув звинувачення на свою адресу, заявивши, що розмір його зарплати становить 5,5 тисяч гривень і він готовий показати своєму візаві, як живе.

На засіданні комісії у Міністерстві інфраструктури 26 червня Державіаслужба України видавала дозволи на польоти. Спецкомісія розглядала заявки кількох авіакомпаній, серед яких найбільші – Атласджет, МАУ і Дніпроавіа. Саакашвілі втрутився у дискусію, коли вирішувалося питання про доступ до Одеси інших, дрібніших авіаперевізників.

XS
SM
MD
LG